2014-2015 Türk Edebiyatı Yıllık Planları

2014-2015 9.Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Planı

2014-2015 10.Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Planı

2014-2015 11.Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Planı

2014-2015 12.Sınıf Türk Edebiyatı Yıllık Planı

6 Yorum Var: “2014-2015 Türk Edebiyatı Yıllık Planları

  1. Türk Edebiyatı Dil ve Anlatım dersi yıllık planlarınızı ünitelendirilmiş şekliyle mükemmel bir düzeyde hazırlamış olmanızdan dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını diliyorum.

  2. Çalışmalarınızın devamını diler, sağlıklı,mutlu ve huzurlu çalışmalar temenni ederim.

  3. 2015-2016 eğitim-öğretim yılı için hazırlanmış olan Türk Dili ve Edebiyatı ders kitaplarında, metinlerin öğrenci seviyesine göre hazırlanmış olmasının akademik başarıyı artıracağına inanıyorum. Bu durum öğrencilerimizi kariyere ve başarıya ulaştıracaktır. Sağlıklı, mutlu, hayırlı ve başarılı bir yıl olması umuduyla çalışmalarınızın devamını diliyorum.

  4. Oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Ellerinize sağlık. Bu metinlerle ilgili çalışmalar yapıyorsunuz. Geleceğin nesilleri olan bu güzel geçlere başarılı olmanın temellerini veriyorsunuz. Sizleri bir kez daha kutluyorum.

  5. Hazırlamış olduğunuz konu anlatımlı metinler ve planlarınızı bunun yanında gayretli çalışmalarınızı çok beğeniyorum.Özellikle öğrencilerimiz acısından daha rahat ve kolay çalışabilme tekniğini görüyorum. Bundan dolayı sizlere bir kez daha teşekkürler diyorum. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının çok sağlıklı, çok mutlu, huzurlu, neşeli ve başarılı bir yıl olmasını yüce Allah’tan niyaz eder saygılar sunarım. Bir kez daha sizleri tebrik ediyorum. Çalışmalarınız daim olsun. Allah’a emanet olun.

  6. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı olarak sınıfların dağılımına göre ders konularının metinleri öğrencilerin, seviye düzeylerine göre hazırlanmış olması beni çok mutlu etti. Özellikle metinler titizlikle seçilmiş hem de öğrencilere sorulan sorulara kolayca cevap verecek düzeyde olması mükemmel bir tablo olmuştur. Ayı zamanda seçilen metinler, öğrencilerin zevk ve estetik anlayışlarını okşarcasına ruh ve huzur veren besinler gibi olmuş bu durumda beni bir kez daha rahatlattı. Ellerinize binlerce sağlık diliyorum. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir